מומלץ השבוע: צמרת הובלות

השבוע ולאחר מילואים ארוכים אני נאלץ שוב בשל חמדנות של בעל בית תל אביב לעבור דירה אבל אל חשש. סחבק יעבור זאת בקלות שכן אני לא חדש בתל אביב ולכן כבר עברתי אינספור דירות ולכן אני רוצה לשתף אתכם הפעם בסוד שמור. חברת ההובלות שלוקחת אותי מפה לשם בכל מעבר דירה למעט הראשון בשנים האחרונות.

צמרת הובלות!
ההמלצה שלי השבוע מפרגנת לחברת ההובלות צמרת הובלות. כבר  ארבעה פעמים שאני עובר דירה עם צמרת הובלות ומפעם לפעם אני מרשה לעצמי להרגע יותר ויותר בשל העובדה שמגיעים אלי מובילים מומחים עם המון נסיון ואופי והכי חשוב הם אדיבים ומבינים עניין.

מעבר לשירות המקצועי והעובדה שחברת צמרת הובלות מספקת לי שירותי הובלות מהשורה הראשונה אני אוהב את העובדה שיש להם מחשבון הובלות באתר שלהם. מחשבון הובלות הוא מעין טופס חכם אשר מאפשר לקבל הצעת מחיר מדויקת בצורה אוטומטית.שירותי החברה
אז אילו שירותי הובלות (ויש הרבה) מציעה חברת צמרת הובלות?

הובלת דירות
כמובן ההובלה הנפוצה בישראל היא הובלת דירות. הדבר נכון שבעתיים באיזור גוש דן בו לאחרונה אנו עדים לעלייה תלולה במחירי הדירות ולכן גם תנועה של דיירים אשר מחפשים דירה נוחה מספיק אך במחיר בו יוכלו לעמוד. הובלת דירות נפוצה במיוחד בחודשי הקיץ.. מדוע אינני יודע, אולי כיוון שיש יותר חוזים אשר נחתמים לראשונה בחודשי הקיץ אך אין שום סיבה הגיונית למיטב ידיעתי.

הובלות קטנות
אני מעולם לא הכרתי את המינוח "הובלה קטנה" עד שנפגשתי עם חברת צמרת הובלות. בתחילה כאשר הגעתי לתל אביב התעקשתי לשמור על כמות הציוד / ריהוט שאני מחזיק במינימום כיוון שלא רציתי שזה יהפוך לשיקול במקרה של מעבר דירה או במקרה בו אחליט לעבור לחו"ל

חברת ההובלות הראשונה בה נתקלתי כלל לא סיפרה לי על כך וחייבה אותי כמעט מחיר מלא אך צמרת הובלות כמובן תמחרו לי את ההובלה בצורה הוגנת ולכן אמרו לי או יתר דיוק נציג החברה אשר הגיע אליי כדי לתמחר את ההובלה אמר לי כי אני זקוק להובלה קטנה. הובלות קטנות שווה מחיר קטן אז זכרו זאת אם אתם אתם מתאימים מבחינת כמות הציוד להגדרה זאת.

הובלת עסקים
כמובן שהמילה הובלת עסק כוללת בתוכה תחום שלם של הובלות החל משירותי הובלת משרד, הובלת חנות, הובלת מפעל ועוד ועוד ועוד.. הובלת עסק מחייבת פנייה אל חברת הובלות מקצועית ולמרות שמעולם לא הובלתי עסק עם צמרת הובלות לנוכח השירות שראיתי הם וודאי מספקים שירות מעולה!

הובלה עם מנוף
מנוף או ליתר דיוק מעלית משא הוא מנוף נייד על רכב בו עושים שימוש נרחב בתחום ההובלות. מנוף זה שימושי במיוחד כיוון שאיתו ניתן לפרוק ולהעמיס תכולה וציוד בצורה מהירה אל דירות או בתי עסק ישירות מדופן הבניין ומבלי להתעסק בגרירה של ציוד לאורך חדרי מדרגות.

האם זה חובה לקחת הובלה עם ביטוח?
כמובן שאינכם חייבים שום דבר אך כדאי לדעת שהובלה עם ביטוח לא אמורה לעלות יותר מהובלה ללא ביטוח ואם חברת הובלות מסוימת מבקשת ממכם תוספת מחיר הגיע הזמן לנתק ולעבור אל חברת הובלות אחרת. ואני ממליץ שזאת תהיה צמרת הובלות.

מידע באדיבות
מאמרים רלוונטיים בנושא