6 ערים "שובבות" ברחבי העולם

המושג של תירות מין הוא ללא ספק המצאה של המאה ה20. התופע החלה להיות יותר ויותר רווחת כך שכיום היא אפילו נחשבת לדי מקובלת. בעקבות כל אותם המיליונים אשר תרים את העולם ומגיעים לכל קצוות התבל לכל אותם הערים אשר מצאים מגוון של שירותי ליווי בתחומם קמה תעשייה ענקית אשר מגלגלת מליונים של דולרים בשנה.


התופעה גדלה כך שכיום כמעט בכל מדינה אשר רוצה להגדיל את הכנסותיה מתיירות, מחריזה על עיר אשר בתחומה חוקי הזנות הם גמישים יותר. אשנן עשרות דוגמאות לערים כאלה שמציאות למבקרים בה מגוון של שירותי ליווי ושירותי זנות לכל הסוגים והטעמים שאפשר להעלות על הדעת.

פטאיה, תאילנד


תאילנד ידועה כבר שנים כיעד הגדול ומושך ביותר לכל אותם הגברים אשר מחפשים להתהולל ללא פחד מהחוק. צחוז פטאיה אשר נמצא במרחק של כ165 קילומטר מעיר הבירה בנקוק היא גולת הכותרת של המידנה בכל הנוגע לתעשיית המין. שלל של מכוני ליווי, מועדוני חשפנות ובתי בושת הם חלק אינטגרלי של העיר והמראה של חבורת גברים לבנים אשר מללוים על ידי נערות צעירות מקומיות הם דבר שבשיגרה.
בואנוס איירס, ארגנטינהאם אתם בקטע של עור שזוף וסקסיות דרום אמריקאית ועוד ברזילאית בואנוס איירס היא העיר בשבילכם. חוש אופנה עכשווי וחיי חברה משגשגים הופכים את בואנוס איירס לעיר אירופאית בכל קנה מידה (בערך) ופותחים בפני החוגגים מגוון אפשרויות בילוי שובבות ובין אם מדובר על בנות המקום אשר מתהדרות בחצאיותיהן הקצרצרות או באינספור התיירות אשר פוקדות את העיר מידי יום. בעיר בה נערות ליווי היא לא מילה גסה תוכלו למצוא הכל מהכל!


הוואנה, קובה


הקובניות ידועות בחוש הקצב המשגע שלהן ובגוון עורן המהמם. רחובות קובה ובמיוחד רחובותיהן של ערים גדולות כמו הוואנה (באיזורים הבטוחים שלה) מתקדמים הלאה אל המאה העשרים ומציעים שלל חוויות שובבות לילדים הגדולים ביניכם. אין צורך להרבות במילים רק להזכיר לכם שהסלסה הקובנית החושנית שהגיעה לישראל בסערה התחילה דרכה שם ורק תפעילו את הדמיון.


טיחואנה, מקסיקו


מספר קטן של קילומטרים דרומית לגבול של מקסיקו וארצות הברית שוכנת העיר טיחואנה אשר ידוע בבתי הזונות ומכוני הליווי שלה. אין כמעט גבר אמריקאי שלא יצא לו להוציא אישור מעבר יומי ולרדת לטיחואנה ולהנות ממה שיש לה להציא. טיחואנה ידוע לשימצה באווירה מתירנית וגם מעט סליזית. כאן לא מדובר באותם מכוני ליווי ומועדוני חשפנות מפוארים שראיתם בסרטים כמו "מולאן רוז'" אלא במקומות קטנים, ואם לומר את האמת, מעט מלוכלכים. על תשכחו לראות את ה"דונקי שואו" אם אתם מחפשים משהו קיצוני במיוחד!


אמסטרדם, הולנד


אחד הערים הראשונות באירופה אשר מיסדה את שירותי הליווי והזנות. האזור המכונה רחוב "החלונות האדומים" הפך לשם נרדף בעולם לאיזור המציא שירותי ליווי וזונות. באן תוכלו לטייל בין חלונות הראווה אשר מציגות בחורות מהממות כתחליף לכל אותם חלונות הראווה שאתם רגילים לראות בחנויות הבגדים הגולות.


לאס וגאס, נבדה, ארצות הברית

 

עיר החטאים הגולה והמוכרת ביותר בארצות הברית היא המקום היחיד ברחבי המדינה הגדולה הזאת בה שירותי הליווי והזנות חוקיים לגמרי מה שהופך אותה ליעד מספר אחד בארצות הברית לכל אותם הגברים האמריקאים שמחפשים קצת ריגוש. זו היא כמעט מסורת לחגוג כל מסיבת רווקים בעיר וכמו שהאימרה הידועה אומרת:"מה שקורה בלוגאס, נשאר בוגאס".


מה נשאר…
רק לאחל לכם חופשה מפנקת ואם אפשר שתחלקו איתנו את התמונות כשאתם חוזרים ;)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה