כמה מילים על הובלות, אריזה וחומרי אריזה


 אספקת שירותי אריזה איכותיים ומעולים כולל כלל חומרי האריזה הנדרשים:  כאשר אני בחרתי בחברה אשר אני עובד עמה כעת זה קרה לאחר שפעמים רבות התאכזבתי עד מאוד מהחברות אשר בעבר נעזרתי בשירותים שלהם וגם היה מדובר בחברות אשר פעמים רבות ממש לא פעלו ברמה מקצועית ולא ממש סיפקו עבורי שירותי אריזה ושירותי הובלה איכותיים. 

לכן אני גם מעריך עד מאוד את החברה אשר אני עובד עמה כעת. מדובר בחברה איכותית, מקצועית עד מאוד ובהחלט חברה אשר גם ניתן לסמוך עליה לחלוטין וחברה אשר מספקת אך ורק שירותי הובלה ואריזה באיכות גבוהה וחברה אשר גם פועלת ברמה הגבוהה ביותר וכלל אנשי המקצוע כולל הנציגים הבכירים של החברה תמיד זמינים בנייד ובשאר הטלפונים של החברה. 

יתר על כך, בעבר יצא לי להיעזר בשירותים מגוונים ביותר של מספר חברות הובלה ואריזה אשר לא ממש פעלו כראוי, דרשו ממני מחיר מופרז עבור אספקת חומרי וציוד האריזה הנדרשים וגם לא רצו לספק לי אפילו הצעת מחיר אשר תהיה מעוגנת בתוך חוזה כתוב וחתום וגם לא רצו לספק לי אחריות וכיסוי ביטוח מלא וגם לא רצו לספק לי פיצויים מלאים במידה ואכן ייגרמו נזקים כלשהם לרכוש ולציוד אשר אני מתכוון לארוז ואז להעביר למקום היעד- אם זה מהמפעל שלי ועד בית העסק שלי או מבית העסק שלי ועד בתי הלקוחות אשר להם אני מוכר את הציוד אשר אני משווק. 

 

מדובר בציוד יקר ביותר אשר חלקו מורכב משבבים משוכללים ביותר אשר אסור כי ילכו לאיבוד. יתר על כך, גם מאוד רציתי למצוא חברה אמינה ומקצועית ביותר אשר אכן ניתן לסמוך עליה לחלוטין וחברה אשר אכן מספקת אך ורק שירותי הובלה ואריזה ברמה הגבוהה ביותר ולכן גם היה לי מאוד קשה כיוון שיצא לי ליפול על מספר חברות הובלה ואריזה אשר פשוט לא תיפקדו כראוי ואשר סיפקו שירותי אריזה והובלה לא באיכות גבוהה וגבו ממני מחיר מופרז. 

מוצאים חברת הובלות מקצועית! 


אבל לאחרונה היה לי מזל ונתקלתי אכן בחברה מקצועית ואיכותית ביותר והינה בהחלט חברה אשר הינה גם אמינה ביותר, מקצועית ביותר והנציג הבכיר שלה נפגש איתי פנים מול פנים לפני שסיפק לי הצעת מחיר כוללת אשר הייתה מעוגנת בתוך הסכם כתוב וחתום אשר הנציג העניק לי גם כן אך ורק לאחר שבחן לעומק את כלל תנאי ההובלה אשר מתקיימים וגם לאחר שבחן את כמות התכולה אשר מיועדת להעברה ולבסוף אשר רקמנו על הסכם עבודה למשך כחצי שנה עם אופציה להארכה וזאת במידה ולא ייגרמו נזקים וכלל הציוד היקר אשר אני משווק יועבר ויהיה ארוז בצורה הטובה ביותר ולא ייגרמו נזקים כלשהם וגם לא יהיו בעיות אחרות. 

 חשוב לרצות ולחפש חברת הובלות טובה שתוכלו ל
אל תתפשרו על חברת הובלות מקצועית

חפשו חברת הובלות מקצועית בעזרת רשת האינטרנט ובדקו מה אנשים אומרים על אותה חברה... איך? הקלידו את השם של חברת ההובלות בגוגל בעזרת מרכאות וכך תקבלו חוות דעת על אותה חברת הובלות.

זה כלל לא משנה אם אתה צריך חברת הובלות בירושלים, הובלות בתל אביב או הובלות בשישקבבה - בצורה זאת תוכל להזות את חברת ההובלות שמתאימה לך במיוחד.

החיפוש אחר חברת הובלות מקצועית משתלם!

אכן לקח לי זמן לא מועט אבל לבסוף אכן מצאתי חברה שכזו אשר אני גם יכול לסמוך עליה ועל כלל אנשי המקצוע אשר פועלים מטעם החברה הזו. מדובר בחברה איכותית מאוד וחברה אשר לא מתחייבת לשום דבר דרך הטלפון אלא רק לאחר פגישה אישית בין נציג מקצועי של החברה לביני וכל זאת בניגוד לחברות רבות אחרות אשר רצו לסגור את כלל הפרטים דרך הטלפון. אני בייחוד גם התרשמתי מכך שהנציגים הטלפוניים של החברה הזו אפילו יוזמים שיחות מטעמם בכדי לראות אם ישנן בעיות כלשהן ולוודא כי אכן הדברים מתנהלים בצורה התקינה והמקצועית ביותר ואכן אני מאוד מרוצה ומקווה כי אוכל להמשיך ולעבוד יחד עם החברה הזו גם לאחר שתקופת החוזה של החצי שנה תסתיים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה